Akcija!

Šviesą atspindintis krepšys

4.99 2.99

Liko 100

+ -
Į krepšelį
Kategorija:

Aprašymas

Šviesą atspindintis krepšys – kas gali būti dar patogiau?

Atšvaitai yra privalomi. Vairuotojams tamsoje žmones pastebėti yra sunku, todėl būtina pasirinkti atšvaitą ir išvengti nemalonių įvykių. Šviesą atspindintis krepšys nešioti gali ne tik suaugę, bet ir vaikai.Šviesą atspindintis krepšys stilingas, todėl gali būti daili stiliaus detalė.

Mūsų asortimente rasite platų atšvaitų pasirinkimą.  Siūlome pasirinkti krepšius , kurių spalvos yra skirtingos. Naujus dizainus kuriame kas dieną, kurie patiks kiekvienam.

Atšvaitų gamyboje naudojame tik geriausias ir kokybės standartus atitinkančias medžiagas. Kad atšvaitas būtų saugus ir patikimas jis turi atitikti saugos standartą EN13556. Šis saugos standartas pažymi kokybę visoje Europos Sąjungoje.

Atšvaitai Baltos arba geltonos atšvaitinės medžiagos. Sertifikuota šviesą atspindinti minkšta PVC plėvelė ir kokybiškas lankstus metalas tai puikus kokybės pavyzdys. Ryškus atspindys leis jums tapti puikiai matomu tamsiu paros metu. Norime pabrėžti, jog mūsų gaminiams keliami itin aukšti gamybos standartai kokybei.

 

Visi turi būti saugūs ne tik dienos metu, bet ir vakare. Todėl atšvaitą juostelę įsigyti yra verta kiekvienam.

Galime pagaminti atšvaitus su jums reikiama spaudą. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į mus nurodytais kontaktais.

Gamintojas: http://www.safereflector.lt